Skip to main content

Kurumsal

Hakkımızda

Hassan Yapı 2003 yılından bu yana yurtiçi ve yurtdışı piyasaları için dünya standartlarına uygun kalitede yapı ürünleri üretmektedir. 3500 m² kapalı alana sahip olup zengin ürün içeriği ile hizmet vermekle birlikte hızlı ve esnek yapısı ile her türlü projede çözüm ortağı olarak siz değerli müşterilerinin yanında yer alır.

Firmanın misyonu üretimin ilk aşamasından satış sonrası müşteriye ulaştırma aşamasına kadar hiçbir kaliteden asla ödün vermemekle beraber kendi tasarımlarını oluşturarak yeni modeller ile piyasada Hassan Yapı farkını sürekli olarak müşterilerinin beğenisine sunmaktır.

Geniş ürün yelpazesinin başlıca mamülleri ;

Kompakt, Küvet aksesuarları, Kulplar, Menteşeler, Gergiler, Rulmanlar, Kapı stopları, Havluluklar, Kilitler ve Plastik aksesuarlardır.

Ürünlerin tamamında Krom ve Saten kaplama mevcut olup müşterilerin isteği doğrultusunda Altın ve Bronz üretim kapasitesinede sahiptir.

Hassan Yapı, ürünlerini yeterli stoklar ile muhafaza edip istenilen adetlerde müşterilerine sunmak üzere hızlı ve kapsamlı tedarik alanı sağlar.

Üretim sahasında teknolojinin en son donanımlı makinaları CNC kayar otomatlar, CNC tornalar, İşleme Merkezi, Metal enjeksiyonlar, Polisaj ve Krom kaplama bölümleri ile ürünleri siz değerli müşterilerine en kısa sürede tedarik etmektedir.

Hassan Yapı tüm iş süreçlerinde dürüstlük ve tutarlılık değerlerini en ön planda tutmaktadır. Bu sayede yurtiçi piyasasının %70 ‘den fazla pazar payına sahip olup, yurtdışı piyasasının %30’luk bölümünü kapsayıp 15‘den fazla ülkeye ürünlerini ihraç etmekte ve yurt içinde piyasanın ilk sıralarında yer almaktadır.

tr_TRTürkçe